Наружная реклама помогает сократить маршрут

Як скоротити маршрут і потрапити до пункту призначення за короткий час? Агентство Serviceplan розробило унікальну ідею. Співробітники компанії розповіли та показали наочно, як зовнішня реклама допомагає скоротити шлях до офісу, до місця навчання, до дому. Для цього в Берліні встановили спеціальні білборди. За їх допомогою пішоходи змогли кардинально змінити маршрут та скористатися альтернативним варіантом.

Як зовнішня реклама допомагає скоротити шлях?

Наружная реклама помогает сократить маршрутДля вирішення такого питання ідеально підходить інфотейнмент сервіс MINI Connected. Він спрощує взаємодію з навколишнім світом. Багатофункціональна система надає дорожню інформацію в режимі реального часу. За її допомогою водії визначають найкоротший маршрут до пункту призначення, на якому немає пробок та заторів.

Щоб всі дізналися про нову функцію, в Берліні були розміщені незвичайні білборди. Вони доповнені дверима, сходами і вікнами. На білбордах написано повідомлення про те, що система MINI Connected дозволяє швидше пересуватися по місту. Жителі німецького міста гідно оцінили таку рекламну кампанію. Вони скористалися можливістю скорочення шляху додому, на роботу, до місця навчання.

MINI Connected – занурення в світ інфотейнменту

Наружная реклама помогает сократить маршрутІдея розміщення білбордів по місту полягає в просуванні унікальної системи. За допомогою програми водії завжди знаходяться в курсі ситуації на дорогах. Вони отримують достовірну інформацію про дорожньо-транспортні пригоди, про пробки, які виникли на маршруті. Таким чином підбирається оптимальний маршрут і виключається ризик запізнення на роботу, на ділову зустріч, на урочистий захід.

Креативні фахівці показали, як зовнішня реклама допомагає скоротити час у дорозі та швидше просуватися по місту. Для цього знадобилися рекламні конструкції з драбинами, сходами, дверима. Після завершення кампанії інфотейнмент сервіс MINI Connected придбав величезну популярність. З ним можна забути про запізнення через затори, дорожні роботи і ДТП на дорогах за певним маршрутом!

У нас Ви можете замовити безліч видів зовнішньої реклами, звертайтеся зручним для Вас способом вказаним в контактах і ми з радістю Вам допоможемо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *