Вывеска пять правил успешной рекламы

Вивіска – візитівка магазину, ресторану, розважального закладу. Вона повинна привертати увагу людей і створювати гарне враження про компанію у потенційних покупців/клієнтів. Тоді реклама буде приносити прибуток та сприяти розвитку бізнесу.
Як зробити вивіску привабливою і показати з її допомогою високий статус компанії? Для цього потрібно знати п’ять правил успішної вивіски, від яких залежить успіх. Про них і поговоримо.

П’ять правил успішної вивіски

Рекламна вивіска є «лицем» фірми. У неї повинна бути унікальна та цікава назва. Це істотно підвищує шанси на досягнення намічених цілей. Не потрібно віддавати перевагу заїждженим назвам (Coffee Point, Vape Shop і т. д.) Це не принесе користі, оскільки люди більше люблять оригінальність і креативний підхід до справи.
Щоб вивіска в повній мірі виконувала свої функції, вона повинна бути незвичайною. Добре, коли назва підкреслює унікальність товару або послуги, які Ви пропонуєте.

Де повинна розміщуватися вивіска?

Оригінальна назва – не єдиний нюанс, від якого залежить ефективність рекламної кампанії. Існують й інші, наприклад, де буде розташована вивіска. Перед реалізацією проекту необхідно уважно вивчити місце для розміщення рекламної конструкції. Якщо там багато конкурентів, краще підшукати інший варіант. Якщо на запланованому місці строкатість рекламних пропозицій зашкалює, теж потрібно переглянути місце розташування.
І ще момент – вивіска повинна розташовуватися там, де концентрація цільової аудиторії наближається до максимальних показників.

Дизайн – нестандартність і привабливість

Дизайн – те, що першим бачить потенційний клієнт і покупець. Тому до зовнішнього оформлення вивіски потрібен грамотний і професійний підхід. Конструкції з унікальним і неповторним дизайнерським оформленням привертають більше уваги. Це позитивно позначається на продажах і на розвитку компанії.
Треба подумати, що можна додати до назви. Наприклад, логотип чи слоган. Щоб результати виправдали очікування, краще скористатися послугами хорошого дизайнера. Він розробить лаконічний, ефектний дизайн, який запам’ятовується. Це те, що потрібно для збільшення продажів і формування іміджу.

Вид вивіски — враховуємо дизайн

Замовляючи дизайнерське оформлення, вивчіть всі види існуючих вивісок і дізнайтеся їх приблизну ціну. Для просування компанії та для підвищення прибутку використовуються різні види виробів: конструкції з підсвічуванням і без, об’ємні літери, комбіновані варіанти.
Вартість яскравих вивісок з оригінальним дизайном як правило вище, але далеко не завжди. Існують компромісні варіанти, в яких успішно поєднується ціна і якість. Просто необхідно грамотно підійти до вибору виду продукції.
Не потрібно гнатися за розміром конструкції. Це не головне. На першому місці знаходиться якість.

Виробництво і монтаж – довіртесь професіоналам!

Щоб вивіска була встановлена вчасно, потрібно вибирати перевірені компанії. Для цього слід вивчити портфоліо декількох компаній, ознайомитися з відгуками в інтернеті та в соціальних мережах. Також слід дізнатися, скільки років компанія працює на ринку і скільки проектів вже реалізовано.
При виборі організації не варто гнатися за дешевизною. Як правило, це не призводить до гарних результатів. Добре виконана робота повинна добре оплачуватися. Компанія «Вивіска 911» – надійний помічник в питаннях дизайну, виробництва і монтажу вивісок. Ми якісно та вчасно вирішуємо поставлені завдання! Залишайте заявку на сайті и ми з радістю допоможемо зробити Вашу вивіску більш привабливою.

Використовуючи ці п’ять правил успішної вивіски Ваша реклама буде завжди яскравою і впізнаваною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *