Таблички – інформаційні носії, без яких не може обійтися жодна компанія і організація. За їх допомогою створюється система навігації для цільової аудиторії. На табличках розміщується інформація про те, де знаходиться офіс фірми, як називається установа, як знайти торгівельний відділ. Цим їх призначення не обмежується. Таблички на замовлення мають презентабельний вигляд. Вони сприяють підвищенню іміджу компанії та трансформують відвідувачів в клієнтів і покупців.

Інформаційні таблички: що ми пропонуємо?

Виготовлення табличок в Києві – затребувана послуга. Наші фахівці створюють різні види інформаційних носіїв.

Адресна табличка – вироб, на якому вказується номер будинку і вулиці. Вона виготовляється з матеріалів, що відрізняються стійкістю до атмосферного впливу. Таблички на будинок розробляються з урахуванням архітектурного стилю будівлі. Тому вони гармонійно вписуються в навколишній простір.

Офісна табличка – інформаційний носій, який є «обличчям» компанії. За її допомогою відвідувачі розуміють, де знаходиться той чи інший офіс, де робоче місце бухгалтера, директора фірми або керівника маркетингового відділу. Таблички на двері офісів, кабінетів є незамінними помічниками. Вони полегшують пошук потрібних об’єктів.

Настільна табличка – вироб, який розміщується на столах. Виготовляється в будь-якій формі (трикутник, прямокутник). Це актуальний варіант для проведення конференцій і семінарів. Ще така табличка розміщується на столах офісних співробітників і керівників відділів, на столах кафе та ресторанів. Зміст інформації залежить від призначення виробу. На табличці вказується посада співробітника компанії, ініціали учасника заходу або повідомлення про те, що столик зайнятий.

Службова табличка – вивіска, яка розміщується на дверях. Вона призначається для службових приміщень. Наприклад «Серверна», «Душова кімната», «Гардероб».

Табличка із змінною інформацією – вивіска, яка використовується для якісної організації системи навігації. Інформація змінюється за допомогою спеціального повзунка або поліграфічного вкладиша. Це ідеальне рішення для медичних установ, офісних будівель, кабінетів.

Навігаційна табличка – вироб, який використовується для організації системи навігації. На ньому вказується напрямок руху і розміщуються написи «Сходи на другий поверх», «Вихід». Таблички виготовляються в одному корпоративному стилі. Вони яскраві і помітні з відстані.

Фасадна табличка – вироб, який розміщується на стінах будинків. На ньому вказується інформація про назву підприємства, про графік його роботи. Також може зображуватися логотип компанії і фірмова символіка. Виготовлення табличок проводиться відповідно до запитів клієнта. Кожна компанія хоче виділитися на тлі конкурентів. Тому при створенні виробів приділяється увага зовнішньому оформленню. Ставка робиться на презентабельність та на якість. Для такої мети використовуються інноваційні технології (гравірування, рельєфні елементи).

Види табличок

За таким показником вироби класифікуються на декілька категорій. Щоб обрати матеріал необхідно брати до уваги місце розміщення табличик та її функціональність.

Таблички з ПВХ

Недорогий варіант. При виготовленні продукції використовується плоттер і самоклеюча плівка. Зображення переноситься на деталь із пластику за допомогою друку. Можливо виготовлення виробів різних розмірів та кольорів. Для поліпшення зовнішнього вигляду таблички на двері обрамляются в металеві рамки. При наявності особливих побажань створюються вироби з переливами кольору, з градієнтом і з хитромудрими малюнками.

Таблички з прозорого і кольорового акрилу

Презентабельні вироби, які оптимально підходять для офісів, установ. Вони виготовляються з листів різної товщини. Вироби кріпляться на фасадах будівель і встановлюються всередині приміщень. Таблички з акрилу не бояться негативного кліматичного впливу. Їх кольорове розмаїття нічим не обмежується. Наприклад, можна замовити табличку з прозорого або чорного акрилу.

 

Таблички з композиту

Прекрасні навігатори, які мають стильний зовнішній вигляд. Вони виготовляються з матеріалу, схожого на метал. Він імітує срібло, бронзу. Тому на відвідувача справляється належне враження. Також існують композити з покриттям «під камінь». Зображення на таблички наноситься різними методами. Це може бути аплікація самоклеючою плівкою, гравірування та фрезерування.

Якщо Вам потрібна табличка, купити її можна у нас. У розпорядженні фахівців є професійне обладнання та досвід в такій діяльності. Тому у нас можна замовити табличку різного розміру і конфігурації. Зателефонуйте за номером, вказаним в розділі «Контакти»!