Штендер – переносні конструкції, призначені для реклами послуг і товарів. Вони встановлюються біля входу в магазини, в салони краси, в кафе. Також вироби розміщуються всередині приміщень. Наприклад, в банківських установах, в торгівельно-розважальних центрах.
Компанія «Вивіска 911» розробляє рекламні штендери різних видів. Тому з нашою допомогою можна вирішити будь-які завдання!

Виготовлення штендерів: технологічні особливості

Для створення рекламних конструкцій ми використовуємо сучасні матеріали. Для розміщення на вулиці більше підходить виносний штендер, виготовлений з оцинкованої сталі. Він витримує пориви вітру та відрізняється підвищеною стійкістю. Вироби у вигляді стели використовуються тільки в приміщеннях. Вони створюються з застосуванням банерного полотна, алюмінієвих листів, композитних матеріалів і пластика.

Щоб штендер виконував поставлені завдання, пильна увага приділяється кільком аспектам:

  • інформаційне наповнення;
  • місце розташування торгівельного центру, супермаркету, офісу;
  • специфіка бізнесу: виробництво меблів, пошиття одягу, послуги СТО.

Коли всі моменти враховані, реклама на штендері в Києві відрізняється високою ефективністю. Люди бачать інформацію і здійснюють необхідні дії: купують товар, звертаються в компанію, користуються знижками.

Різновиди штендерів

Якщо Вам потрібен штендер, купити його можна у нас. Наші фахівці виготовляють конструкції різної складності. Це залежить від особливостей замовлення і від побажань клієнта.

Штендер Т-образний

Затребувана рекламна конструкція. Вона характеризується міцністю та стійкістю. Тому виріб часто розміщується поза приміщеннями. Штендер вуличний відрізняється хорошою інформативністю, оскільки важлива інформація розташовується з двох сторін. Зовні конструкція нагадує перевернуту літеру «Т». Вона встановлюється біля рекламованого об’єкта (недалеко від дороги або на тротуарі). На рекламному полі часто зображується стрілочка. До переваг такого виду рішень відноситься низька вартість, легка вага і стійкість до поривів вітру.

Штендер-розкладачка

А-подібна конструкція, яка широко використовується в рекламі. Вона виготовляється у вигляді розкладного будиночка і встановлюється на вулиці, всередині приміщень. Виріб легко переноситься на інше місце. Каркас штендера створюється з металу. На рекламному полі розміщується інформація про послуги, про товари, про компанію. Штендер-розкладачка відрізняється стійкістю до кліматичного впливу. Маються на увазі атмосферні опади, перепади температур, сонячне випромінювання.

 

Штендер-скріпка

Виносний рекламний щит, який зовні нагадує скріпку. Це виріб, що виготовляється з металевої труби та банерного полотна. Він буває з заокругленим і прямокутним верхом. На штендері інформація розташовується по обидва боки. Конструкція має середній ступінь стійкості до вітру. Інформаційне поле плавно погойдується на вітрі, привертаючи увагу перехожих.

 

Крейдяний штендер

Прекрасний інструмент реклами. Це обов’язковий атрибут кафе, пабів і ресторанів. Ми виготовляємо крейдяні дошки різних розмірів. Вони призначаються для розміщення інформації про вартість страв, про сезонне меню, про спеціальні акції. Штендери такого типу відрізняються високою функціональністю. Їх головна особливість в тому, що інформація пишеться на дошці і при необхідності стирається. Крейда легко витирається вологою губкою. Таким чином забезпечується багаторазове використання виробів за призначенням.

Фігурний штендер

Конструкція, що виготовляється за індивідуальним замовленням. За її допомогою до потенційних покупців/клієнтів доноситься потрібна інформація. Штендер розробляється, виходячи зі специфіки діяльності компанії. Це можуть бути ростові фігури, зображення тварин і предметів, арочні конструкції. Оригінальні вироби привертають увагу оточуючих, оскільки людям подобається все яскраве і незвичайне.

 

Штендери промо-сендвічі

Жива реклама товару або послуг. Вона проводиться за допомогою промоутера. Людина одягає на себе штендер, а потім просто стоїть або ходить по вулиці, роздаючи листівки. Для такого способу реклами характерні значні переваги:

  • універсальність – для різних видів бізнесу в Україні: продаж взуття, косметологічні послуги, реклама туризму і відпочинку;
  • мобільність – за короткий час охоплюється велика територія (якщо промоутер пересувається);
  • ефективність – привертається увага широкої цільової аудиторії. Тому забезпечується розвиток компанії.

У нас можна замовити штендер будь-якого розміру і конфігурації. Ми виготовляємо стандартні конструкції та розробляємо індивідуальні рішення. Залиште заявку, ми з Вами зв’яжемося і допоможемо в просуванні бізнесу!