Широкоформатний друк – головний інструмент реклами, якому віддають перевагу власники малого та великого бізнесу. Це сучасний метод нанесення зображень на папір, сітку, плівку. За його допомогою створюються повнокольорові плакати, постери, вивіски. Вони привертають увагу оточуючих і сприяють збільшенню обсягу продажів.

Компанія «Вивіска 911» надає професійні послуги в сфері виготовлення рекламної продукції. Широкоформатний друк банерів та інших виробів здійснюється на сучасному обладнанні. Для отримання красивих зображень використовуються водорозчинні чорнила, які передають природні кольори і відрізняються екологічною чистотою. Також застосовуються сольвентні фарби. Їм не потрібен додатковий захист від негативних зовнішніх факторів.

Широкоформатний друк, ціна якого доступна, – унікальний метод для просування бізнесу. Під цим мається на увазі виготовлення різноманітної продукції:

 • банери;
 • брандмауери;
 • плакати;
 • вивіски;
 • білборди;
 • самоклеючі плівки Оракал;
 • перфоровані плівки.

При здійсненні вибору оптимального варіанту враховуються особливості проекту і побажання клієнта. Тому поставлені завдання вирішуються на високому рівні!

Широкоформатний друк: різновиди і переваги

Це технологія, в ході якої виготовляється поліграфічна продукція великих розмірів. Готові вироби успішно використовуються при оформленні вивісок, торгових площ, щитів. Вони ідеально підходять для проведення рекламної кампанії, спрямованої на поліпшення іміджу, просування послуг, вихід на ринок нового продукту.

Широкоформатний друк умовно класифікується на два види.

Зовнішня реклама
Це рекламне просування, яке грунтується на зоровому сприйнятті інформації. До нього відноситься широкоформатний друк банерів, вивісок, білбордів. Такі рекламні об’єкти розміщуються на відкритому просторі (міські вулиці, фасади будинків). При їх виготовленні застосовуються матеріали та фарби, для яких характерні високі експлуатаційні властивості. Вони протистоять складним кліматичним умовам: снігопад, дощ, перепади температур.

Замовте друк повнокольорових зображень у нас за низькою ціною! Ми виготовляємо різні види поліграфічної продукції. Для неї властива висока якість, стійкість до негативних факторів і зовнішня привабливість.

Інтер’єрна реклама
Це вид реклами, призначений для розміщення в торгових центрах, ресторанах, барах, офісах, спортивних комплексах. Інтер’єрний широкоформатний друк використовується при оформленні виставкових стендів, рекламних плакатів, постерів. Його головними перевагами є висока роздільна здатність картинки, точна передача деталей, насиченість кольорів. Інтер’єрний друк здійснюється з урахуванням актуальних тенденцій. У ньому поєднується практичність, тривалий термін служби і естетичність.

Поширені види друкованої продукції

Для активного розвитку бізнесу використовуються ефективні рекламні продукти. За їх допомогою потенційна аудиторія ознайомлюється з новими товарами та послугами. У пам’яті людей відкладається побачена інформація. Тому вони (з великою часткою ймовірності) купують рекламовану продукцію і користуються послугами компаній.

Брандмауер

Це різновид рекламної продукції, яка розташовується на стіні будівлі. При виготовленні брандмауера використовується вінілове полотно. Термін його експлуатації перевищує п’ять років. Для отримання якісного зображення застосовуються сучасні технології та фарби, яким не страшні погодні умови.

Брандмауери виготовляються в будь-яких розмірах. Ми створюємо панно, які покривають величезні стіни. Для цього у нас є інноваційне обладнання. Брандмауери, виготовлені нашими фахівцями, забезпечують ефективність рекламних кампаній. Їх видно здалеку. Реклама на стіні будівлі привертає увагу великої кількості людей. Це позитивно позначається на просуванні товарів і на подальших продажах.

Банери

Це популярні інструменти зовнішньої реклами. Банерна реклама привертає увагу потенційних покупців /клієнтів. У ній міститься текст, що продає, корисна інформація та яскраві зображення. Для досягнення поставлених цілей в бізнесі застосовуються різні види друкованої продукції. Вибір залежить від уподобань клієнта і від особливостей рекламної кампанії.

Ламінований банер

Такий варіант підходить для використання всередині комерційних, офісних і громадських приміщень. Друк банерів виконується за допомогою спеціального чорнила. Зображення наноситься на сітку-основу. Для забезпечення захисту від негативних факторів виконується ламінування з обох сторін. Для вирішення такого завдання застосовується пластик.

Виготовлення банерів з ламінуванням актуально для проведення короткострокових рекламних кампаній. Це пов’язано з тим, що готові продукти не мають високих показників міцності і не можуть використовуватися при низьких температурах. Такі недоліки повністю компенсуються прийнятною вартістю виробів. На ламінованому банері зображення виходить чітким і яскравим. Тому люди обов’язково звертають увагу на рекламу.

Литий банер

Це ефективний рекламний носій, який виготовляється за передовою технологією. Під нею мається на увазі занурення сітки в рідкий ПВХ. Під час такого процесу волокна поліестеру просочуються спеціальною речовиною і набувають поліпшені експлуатаційні характеристики. Маються на увазі такі позитивні властивості:

 • підвищена міцність на розрив – цей показник в 2-3 рази вище, ніж у попереднього варіанту;
 • несхильність до низьких температур – рекламний банер встановлюється на вулиці і не втрачає при цьому початкові властивості;
 • еластичність – полотно можна скласти навпіл. Після виконання такої дії не виникають заломи;
 • довговічність – період служби виробу становить кілька років;
 • практичність – в готовому вигляді полотно добре тримає форму і не загортається.

Вартість литого банера вища, ніж ламінованого виробу. Але це компенсується надійністю і високою функціональністю. У нас можна замовити банер в робочий час. Ми оперативно реагуємо на заявки і виготовляємо рекламну продукцію в короткі терміни!

Сітка Mesh

Це матеріал, який використовується для друку широкоформатних зображень. Він успішно застосовується при проведенні масштабних рекламних кампаній в Києві. Сітка банерна Mesh має особливу структуру і низьку щільність. Вона не займається, має легку вагу і пропускає повітря. За рахунок невеликої парусності банерна сітка ідеально підходить для виготовлення зображень значних розмірів. Вони розміщуються на фасадах будівель і одночасно виконують дві функції: реклама продуктів/послуг та декорування стіни.уктів/послуг та декорування стіни.

Якщо Ви хочете надрукувати банер на сітці, зверніться до нас. У нас є відповідне обладнання та кваліфіковані майстри. На початковому етапі співробітництва готується завдання, а потім виготовляється банер. Він натягується на металевий профіль. Сітка Mesh відрізняється високою міцністю (1500 Н/см). Вона не розривається під впливом сильних поривів вітру. Це позитивно позначається на терміні служби виробу.

Самоклеюча плівка Оракал

Це затребуваний матеріал, який застосовується в широкоформатному друці. Самоклеюча плівка представлена ​​багатим асортиментом кольорів та текстур. Вона легко прикріплюється до поверхні. Для цього необхідно зняти паперову основу, а потім акуратно приклеїти матеріал до рекламного щита.

Друк на самоклеючій плівці актуальний в різних випадках. До них відноситься:

  • поклейка вітрин магазинів;
  • розміщення реклами на транспортних засобах;
  • виготовлення наклейок;
  • декорування інтер’єру.

Цим сфера застосування матеріалу не обмежується. Друк на Оракалі застосовується при виготовленні повнокольорових зображень за допомогою водних чорнил та сольвентних фарб. На плівку фарби лягають швидко і якісно. Тому гарантується деталізоване і насичене зображення. Матеріал витримує перепади температур і не вигорає під впливом сонячних променів. Тому рекламні продукти розміщуються всередині приміщень і зовні. Оракал купити можна у нас. Для зручності клієнтів на сайті розміщений спеціальний калькулятор. На ньому здійснюються необхідні розрахунки.

Перфорована плівка

Це матеріал, за допомогою якого вирішується широкий спектр завдань. Перфорована плівка One Way Vision використовується для обклеювання вітрин, прозорих дверей, скла автобусів і автомобілів. Вона володіє вагомими перевагами, на яких потрібно акцентувати увагу:

 • простота монтажу – плівка легко приклеюється до поверхні. У ній є безліч отворів. Тому не виникають бульбашки;
 • інноваційність – перфорована плівка на вікна зі зворотного боку прозора. Таким чином створюється унікальний ефект. Зовні глядачі бачать барвисте цілісне зображення. Зсередини працівники магазинів і водії автомобілів бачать вулицю, тому що сонячні промені безперешкодно потрапляють в приміщення і в салон машини;
 • зовнішня привабливість – в ході виробничого процесу створюються яскраві продукти. До них відноситься реклама на авто і на транспорті, на виставкових стендах, на табличках.

 

Широкоформатний друк в Україні

Компанія «Вивіска 911» створює друковану продукцію в широкому асортименті. У нас можна замовити інтер’єрний банер або велику сітку Mesh з барвистим зображенням. Також ми займаємося виготовленням плакатів, білбордів та вивісок. Будь-яке завдання виконується на належному рівні. Над ним працюють дизайнери і маркетологи. Вони розробляють ідею з урахуванням особливостей бізнесу і ретельно її відпрацьовують. Після цього затверджується макет.

На наступному етапі розпочинається виробничий процес. Він виконується на широкоформатних плоттерах і принтерах. Це обладнання, яке відрізняється високою продуктивністю і функціональністю. За його допомогою створюються повнокольорові зображення, завдяки яким у вигідному світлі презентуються товари і послуги. Вони привертають увагу потенційних покупців і клієнтів. Тому бізнес наших замовників процвітає!

Скористайтеся допомогою професіоналів! Ми виготовляємо друковану продукцію з урахуванням технологічних особливостей широкоформатного друку. В роботі використовується досвід та знання. Тому банери, брандмауери, рекламні наклейки з плівки Оракал виконують своє пряме призначення. Вони сприяють просуванню послуг та товарів!