Рекламный щит биткоин ферма

Біткоїни – різновид криптовалюти, яка використовується з метою обміну на послуги або товари. Вперше обмін біткоїнів стався в 2010 році. Його здійснив американець, який замовив дві піци з доставкою. Сьогодні нова криптовалюта і ферми для майнінгу цікавлять багатьох людей. Яскравим тому прикладом є незвичайна історія, яка сталася в столиці Англії. У Лондоні рекламний щит став фермою для біткоїнів. Це нестандартна ситуація, про яку дізнався весь світ.

Рекламний щит став фермою для біткоїнів

Теренс Еден опублікував цікавий пост. В блозі він розповідає про новий метод видобутку біткоїнів. У Лондоні можна часто зустріти розбиті рекламні щити, але ситуація зі зломом комп’ютера, керуючого рекламою, його здивувала. Зловмисники вигадали незвичайний план та реалізували його. Вони зламали систему захисту і встановили додаток Nicehash Miner Legacy. Це безкоштовна програма, створена для старих комп’ютерів. За її допомогою можна заробляти біткоїни. Додаток комбінує різні алгоритми для майнінгу та виконує транзакції. Він підбирає самий прибутковий алгоритм та примножує заробіток.

В якості підтвердження своїх слів Еден сфотографував фасад магазину і виклав фото в мережу. На фотографіях користувачі бачать звичайний робочий стіл, на якому запущено додаток.
Чи отримали прибуток зловмисники? Теренс Еден відзначає, що рівень хешу був низьким. Тому можна стверджувати, що програма не принесла хакерам дохід.

Не можна точно сказати, яким чином величезний рекламний щит перетворився на ферму для майнінгу криптовалюти. Тут можливо два варіанти. Перший – винахідливі хакери хотіли отримати дохід незвичайним способом. Другий варіант – співробітник лондонського магазину дотепно пожартував, перетворивши комп’ютер на біткоїн-майнер.

Обидва варіанти цілком реалістичні. Ситуації, коли хакери зламують пристрої та незаконно до них підключаються, доходять до абсурду. Для цього вони використовують рекламні оголошення на YouTube і настільні версії Telegram. Очевидно одне: хакери і далі будуть проявляти свої здібності з метою незаконного видобутку криптовалюти.

Щоб замовити рекламний щит залишайте заявку на сайті або телефонуйте за телефонами вказаними в розділі контакти.

Один коментар до “У Лондоні рекламний щит став фермою для біткоїнів”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *