Рекламный баннер Ford мировой рекорд

У Книзі рекордів Гіннеса з’явилося нове досягнення. Воно було зафіксовано в столиці Іспанії. На багатоповерховому будинку в Мадриді фахівці розмістили величезний рекламний банер від Ford. На ньому зображений кросовер EcoSport, випущений під провідною торговою маркою Ford. Конструкція виглядає оригінально та привертає загальну увагу.

Найбільший рекламний банер від Ford

Будинок «Іспанія», розташований у центрі столиці, був зведений в далекому 1953 році. Його висота – 117 м, кількість поверхів – 25. Знаменитий будинок вважається символом Мадрида. Сьогодні в ньому проводяться роботи з реконструкції. Маркетологи американської автомобілебудівної компанії скористалися таким зручним моментом. Тому на фасаді будинку було розміщено полотно, площа якого аналогічна розміру двадцяти тенісних кортів. Це більше 5 тисяч квадратних метрів.

Вага конструкції становить дві тонни. Для розміщення полотна на будівлі знадобилося два дні. Роботу виконувало сім фахівців. Вони успішно впоралися зі завданням, тому на фасаді багатоповерхового будинку з’явилася унікальна конструкція. Вона увійшла в Книгу рекордів Гіннеса як найбільша в світі. Про це свідчить сертифікат, який був урочисто вручений представникам компанії.

Кому раніше належав рекорд?

У 2014 році південнокорейська компанія LG замовила виготовлення рекламного банера, присвяченого смартфону G3. Його розмір можна порівняти з площею двох футбольних полів. Конструкція була розміщена поблизу аеропорту столиці Саудівської Аравії. Щодня банер з зображенням смартфона бачила величезна кількість людей, які вирушали в аеропорт. Прибуток від такої ефективної і масштабної рекламної кампанії склав приблизно 25 млн доларів. Надалі на величезному полотні демонструвалися інші новинки від виробника електроніки.

У випадку з рекламою кросовера EcoSport кампанія швидко закінчиться. Через місяць конструкцію мають зняти з фасаду багатоповерхового будинку. Полотно з зображенням сучасної моделі автомобіля віддадуть в цент вторинної сировини. Але все одно подію світового масштабу ще довго будуть згадувати, тому що вона привернула увагу своїми колосальними розмірами та оригінальністю.

Якщо хочете побити цей світовий рекорд, замовляйте виготовлення рекламного банера у нас на сайті. Допоможемо виготовити і розмістити безліч видів рекламних банерів за доступними цінами, швидко та якісно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *