Объемные буквы ГБО

Це об’ємні літери з внутрішньою та контражурною підсвіткою. Дані букви виконані з метою залучення максимальної уваги до об’єкта реклами. Мається на увазі автосервіс, який на своїй території почав установку ГБО.

Фігурний лайтбокс у вигляді синього полум’я має всередині контролер світлодіодів. Такий пристрій змушує підсвітку переливатися і створювати ефект живого вогню. Фігурний лайтбокс із закругленими краями і літери Г Б О мають синю контражурну підсвітку ззаду літер. Також передбачена внутрішня підсвітка білими світлодіодами, які засвічують помаранчеву світлопропускаючу плівку.

Лайтбокс і літери засвічуються по черзі. Нами заданий тепм засвічування в такому порядку: спочатку засвічується лайтбокс «Встановлення», потім (з секундним інтервалом) з’являється літера Г, потім – Б, потім – О. Після цього весь напис спалахує 2 рази. Фігурний лайтбокс у вигляді полум’я виключений з цієї схеми і постійно переливається, створюючи ефект живого вогню. Він не залежить від фігурних рекламних елементів групи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *