Компанія «Вивіска 911» створює оптимальні умови для замовників. Під ними мається на увазі кілька видів оплати та доставки товару до місця призначення.

Оплата

Оплата послуг з виготовлення зовнішньої реклами здійснюється двома способами:

  • безготівковий розрахунок;
  • оплата готівкою.

Якщо замовник вибирає безготівковий розрахунок, ми надаємо необхідні документи. Співробітники рекламно-виробничої компанії завжди підлаштовуються під клієнтів в питанні вибору методу оплати замовлення. Тому проблеми не виникають.

Доставка

По Києву і в населені пункти, прилеглі до столиці, доставка конструкцій може здійснюватися нашими засобами. Ціна послуги обумовлюється окремо, вона залежить від розмірів виробів.

Доставка по регіонам

Ми доставляємо товари в будь-який куточок України. Для вирішення такого завдання ми звертаємося за допомогою до найбільших компаній-перевізників. Мається на увазі:

  • Нова Пошта;
  • Ін Тайм;
  • Делівері;
  • Автолюкс.

При відправці рекламних виробів ми дотримуємося всіх правил. Конструкції відправляються за адресою в упаковці, в зібраному або розібраному вигляді. Це залежить від особливостей виробів. При відправці товарів в розібраному вигляді, обов’язково додається інструкція. У ній міститься вся необхідна інформація.

Терміни відправки рекламних конструкцій обумовлюються індивідуально. Вони залежать від виду продукції, яка доставляється клієнту.

Самовивіз

Наше виробництво розташоване за адресою: м. Київ, пр-т Перемоги, 67, Бізнес парк «Нивки-Сіті», корпус R1. Звідси замовники можуть самостійно забрати рекламні вироби.