Об’ємні літери – ефективний засіб зовнішньої реклами, за допомогою якого забезпечується залучення потенційних покупців і клієнтів. Це позитивно позначається на продажах і на розвитку бізнесу. Компанія «Вивіска 911» (Київ) виробляє якісну продукцію, яка відповідає стандартам. У нас можна замовити об’ємні літери, що відрізняються конструктивними особливостями, розмірами та матеріалами!

Які об’ємні літери ми виготовляємо?

Виготовлення об’ємних літер – комплексний процес, який складається з декількох етапів. Спочатку фахівець вислуховує побажання замовника, а потім розробляє макет з урахуванням технічного завдання. Після цього вироби виготовляються і встановлюються на дахах, фасадах будівель.

У сфері зовнішньої реклами ми працюємо з 2010 року. Це свідчить про багатий досвід і професіоналізм. У нас можна замовити продукцію декількох видів:

 • несвітлові літери;
 • конструкції зі світловим бортом;
 • літери з пінопласту;
 • псевдооб’ємні вироби;
 • об’ємні літери з підсвічуванням;
 • об’ємні літери з контражурним підсвічуванням;

Розглянемо кожен варіант детальніше. Це допоможе Вам зробити вибір, в залежності від поставлених цілей. При необхідності ми завжди надаємо всебічну допомогу. Ви можете зателефонувати та отримати кваліфіковану консультацію.

Об’ємні літери без підсвічування

Це простий варіант, який ідеально підходить для оформлення інтер’єрної реклами. Конструкції встановлюються всередині торгових центрів і офісів. Додатково вони використовуються в якості фасадних вивісок. Перед проведенням монтажних робіт об’ємні літери вкриваються спеціальною плівкою. За допомогою такого матеріалу забезпечується захист від негативних зовнішніх факторів. Тому вироби експлуатуються тривалий час, не втрачаючи первинні властивості.
Несвітлові літери виготовляються методом склеювання пластику, фрезерування і спаювання деталей з акрилу. Їх головною перевагою є прийнятна вартість.

Псевдооб’ємні літери

Під такою продукцією маються на увазі вироби, виготовлені з міцного матеріалу невеликої товщини. Вони всередині не пустотілі. Ефект обсягу створюється за допомогою специфічних технічних рішень. При проведенні монтажних робіт конструкції встановлюються на певній відстані від стіни. Для цього підходять дистанційні тримачі.

 

Об’ємні літери з підсвічуванням

Фігурні лайтбокси, всередині яких розміщені LED-світлодіоди (стрічки або модулі). При створенні лицьової частини виробів використовується прозорий акрил. Боковини виготовляються з матеріалів, які пропускають або не пропускають світло. Об’ємні світлові літери встановлюються на фасадах і на дахах висотних будівель.

Об’ємні літери з контражурним підсвічуванням

Конструкції, в яких забезпечується рівномірне підсвічування літер. Воно більш тьмяне, тому що світло направляється на стіну. Таким чином підкреслюється зовнішній вигляд літер і привертається увага оточуючих. Вироби виготовляються з листового пластику або акрилу. В якості підсвітки використовуються світлодіодні кластери.

Об’ємні літери з пінопласту

Це вироби, які виготовляються в будь-яких формах, розмірах і кольорах. Для їх створення використовується недорогий матеріал і сучасне обладнання. Літери з пінопласту широко застосовуються в інтер’єрній рекламі. Вони легко транспортуються і встановлюються. Такий різновид продукції незамінний при проведенні урочистих заходів, фотосесій, виставок. Ще з пінопласту виготовляються логотипи компаній. Вони розміщуються в офісах і підкреслюють імідж фірми.

 

Літери зі світловим бортом

Це конструкції, в яких передбачається підсвічування бічної частини. Вони належать до поширеного виду реклами. При виготовленні виробів задня і лицьова панель виготовляється з непрозорого матеріалу. Для створення бортів використовується акрилове скло. Для забезпечення підсвічування застосовуються LED-світлодіоди.

Від чого залежить вартість об’ємних літер?

Ціна конструкцій залежить від декількох моментів:

 • матеріали – при виробництві продукції застосовується композит, нержавіюча сталь, пластик, акрилове скло;
 • розміри – вартість виробів, що відрізняються значними габаритами, вище;
 • відсутність/вид підсвітки – літери без підсвічування відносяться до дешевого варіанту. Вартість виробів з певними видами підсвітки різна;
 • конфігурація – вироби, які мають оригінальну форму, оцінюються дорожче;
 • час – термінові замовлення виконуються швидко і якісно. За терміновість вносяться додаткові кошти.

Замовте виготовлення об’ємних літер в компанії «Вивіска 911». Ми майстерно підходимо до справи і створюємо продукцію, яка відповідає вимогам клієнтів. Для обговорення деталей замовлення зателефонуйте за телефоном, вказаним в розділі «Контакти». Наш співробітник вислухає побажання, прорахує приблизну вартість об’ємних літер і дасть відповіді на всі запитання!