Открытие нового сайта

Ми створили новий сайт, на якому багато нового функціоналу. У нас можна не тільки замовити вивіску або білборд, але і прочитати новини зовнішньої реклами в блозі. Про все це ми розповімо докладніше.

Хто ми?

Хочемо нагадати, що компанія «Вивіска 911» працює на українському ринку з 2011 року. Ми займаємося виготовленням реклами для зовнішнього розміщення і внутрішнього оформлення приміщень. У нас є власна виробнича база і кваліфіковані фахівці. Тому вартість наших послуг і готових рішень доступна для всіх.ая.

На чому ми спеціалізуємося? Реклама – основна сфера діяльності. Ми створюємо різноманітну продукцію. До неї відносяться об’ємні літери, таблички, білборди, банери … Зовнішня реклама відрізняється високою якістю виконання і надійністю. Вона створюється із застосуванням сучасних матеріалів.

Ми не тільки виготовляємо рекламні вивіски та інші вироби, а й забезпечуємо їх монтаж. Для цього є необхідне обладнання та техніка: автовишка, будівельні ліси, спорядження для промислового альпінізму. Додатково наші професіонали проводять ремонтні роботи та здійснюють сервісне обслуговування. Вони усувають механічні пошкодження і поломки освітлювальних елементів, а також надають клінінгові послуги.

Готові рекламні рішення для бізнесу

Хочемо розповісти про те, що у нас є магазин. У ньому продається готова рекламна продукція. Наприклад:

  • штендери різних конфігурацій;
  • куточки покупця;
  • лайтбокси з акрилу, полікарбонату.

Продукція зберігається на складі і є в наявності в достатній кількості. Купуючи готові конструкції, Ви заощадите гроші та час. Ми забезпечуємо доставку виробів на об’єкт. Тому клієнти позбавляються від усіх турбот.

Новини зовнішньої реклами

Щоб наші клієнти були в курсі останніх подій в галузі реклами, ми створили цей блог. Він постійно поповнюється цікавою інформацією. У ньому будуть з’являтися новини зовнішньої реклами, що відносяться до Києва, України. Під ними маються на увазі інноваційні рішення в сфері зовнішньої та інтер’єрної реклами, дизайнерського оформлення і всього, що з цим пов’язано. Актуальні новини зовнішньої реклами будуть корисні постійним клієнтам і відвідувачам, які зайшли на наш сайт.

Портфоліо — дзеркало досягнень

У цьому розділі ми викладаємо фотознімки проектів, які були реалізовані силами фахівців компанії «Вивіска 911». Ми не тільки розміщуємо фотографії, але і описуємо процес виготовлення реклами та проведення монтажних робіт. Ви можете переглянути фотогалерею робіт по зовнішній рекламі в Києві, зрозуміти, як все відбувається на ділі та підібрати для себе відповідне рішення. При необхідності ми допоможемо зробити вибір, виходячи з особливостей Вашого бізнесу та бюджету!

Будьте з нами в соціальних мережах!

Почнемо з того, що оновлений сайт підтримує російську та українську мови. Ви можете вибрати варіант, який більше підходить.
Щоб Ви завжди були з нами, ми створили акаунти в популярних соцмережах.

Підписуйтесь на наші групи в соціальних мережах і будьте в курсі актуальних подій! У них Ви будете дізнаватися про останні новини зовнішньої реклами та зможете побачити результати роботи на об’єктах.

Ставайте нашими клієнтами і постійними читачами блогу. Ми будемо раді!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *