Лайтбокс – популярний рекламний носій, що привертає увагу оточуючих. За його допомогою доноситься інформація до потенційного замовника/покупця. Світловий короб виділяється на тлі звичайних банерів. З ним забезпечується презентація бізнесу в вигідному світлі!

Замовити лайтбокс за доступною ціною можна у нас. Компанія «Вивіска 911» має величезний досвід в даному напрямку. Наші фахівці виготовляють рекламні конструкції, які повноцінно виконують своє призначення. Їх складно не помітити. Яскраві світлові вивіски знаходяться на очах у всіх і кидаються в вічі!

Конструкція світлового короба

Лайтбокс – світлотехнічний виріб, функціонуючий цілодобово. Його лицьова частина виготовляється з матеріалу, який добре розсіює світло. Таким чином забезпечується 100% залучення уваги людей до продуктів, брендів, акцій. При виробництві бічних частин і задньої панелі застосовується два види матеріалів. Одні не пропускають світло, а інші його розсіюють. Наприклад, алюмінієвий композит, ПВХ. Конкретний варіант підбирається, в залежності від особливостей проекту.

Щоб інформація читалася в темний час доби, використовується підсвітка. Вона встановлюється на задній панелі. В якості підсвітки застосовуються:

  • світлодіоди – економні джерела світла. Вони відрізняються довговічністю і високими розсіюючими властивостями;
  • люмінесцентні лампи – сучасні світлоносії. Це газорозрядні лампи, наповнені неоном. Вони випромінюють оранжево-червоне світло.

Конфігурація лайтбоксів

Виготовлення світлових коробів – робота, з якою наші фахівці справляються належним чином. Вони створюють конструкції двох форм:

  • прямокутні вироби – економний варіант. Такі світлові короби відрізняються простою формою. Вони виготовляються в короткі терміни. З цією метою використовується ПВХ, алюмінієві листи і підсвітка. Головними перевагами прямокутних виробів є низька ціна, прекрасна видимість здалеку і надійність;
  • фігурні лайтбокси – ефективні рекламні інструменти, призначені для розвитку бізнесу. Вони розробляються на підставі індивідуального проекту. До поширених варіантів фігурних конструкцій відносяться логотипи і назви компаній. Виготовлення лайтбоксів проводиться з використанням алюмінієвих листів. Для поліпшення стійкості до негативних зовнішніх чинників матеріали обробляються порошковою фарбою. Електропроводка і освітлювальні пристрої кріпляться до задньої панелі.

Компанія «Вивіска 911» справляється з будь-якими завданнями. Фахівці не тільки виготовляють конструкції за ескізами, а й надають рекомендації. Вони враховують всілякі нюанси (кліматичні умови, економна витрата електроенергії) і підбирають оптимальні варіанти рекламних носіїв!

Різновиди лайтбоксів і особливості виробництва

Для залучення уваги цільової аудиторії до продукту або до нового бренду використовуються різні види світлових коробів. Це наша перевага, завдяки якій гарантується успішне проведення рекламних кампаній!

Які світлові короби можна замовити? Вибір великий.

Стандартний лайтбокс

Герметична конструкція, що складається з плоских панелей. Вона широко використовується в іміджевій рекламі. Виріб встановлюється на вулицях і всередині приміщень. Він буває одно- і двостороннім. Стандартні лайтбокси є в наявності в нашому магазині.

Лайтбокс з об’ємними літерами

Ідеальний варіант для просування бренду і збільшення обсягів продажів. Ключова особливість продукції в тому, що на світловій вивісці знаходяться об’ємні літери з світлопроникного матеріалу. Вони оснащені внутрішньою підсвіткою. Такий рекламний лайтбокс оригінально виглядає вдень і вночі. З ним розширюються можливості залучення цільової аудиторії.

Лайтбокс «панель-кронштейн»

Торцевий світловий короб, який кріпиться до стін будівель і до опор вуличного освітлення. Для вирішення завдання передбачається металевий каркас. Лайтбокси такого виду бувають прямокутними, квадратними, круглими, у вигляді медичних хрестів (для аптек). За їх допомогою можна візуалізувати сферу діяльності компанії. Наприклад, на вивісці кафе зображується чашечка кави, а для автосервісу підходить гайковий ключ.

Фігурний лайтбокс

Світлова вивіска нестандартної форми. Це актуальний варіант для оформлення фасадів та вхідних груп закладів громадського харчування, супермаркетів, салонів краси. При розробці виробів наші фахівці керуються запитами клієнтів. Для них немає нездійсненних проектів. Оригінальний лайтбокс купити можна без особливих проблем. Потрібно ознайомити нас з особливостями бізнесу і повністю довіритися професіоналам!

Лайтбокс з підсвіткою «контражур»

Одностороння світлова вивіска, для якої характерна контрастність і помітність. У денний час доби вона виглядає, ніби звичайний світловий короб. Увечері зовнішній вигляд виробу змінюється. Навколо каркаса з’являється світловий ореол. Тому перехожі обов’язково звертають увагу на яскравий напис. Такий варіант підходить для декоративного оформлення вітрин, для розміщення всередині приміщення.

Лайтбокс з композиту з фрезерованими символами

Складна конструкція, що виготовляється за передовою технологією. У процесі виробництва використовуються світлонепроникні композитні матеріали. Вони відрізняються довговічністю, стійкістю до кліматичних чинників, презентабельним зовнішнім виглядом. Для виготовлення літер застосовується фрезер. За його допомогою на композитному матеріалі вирізаються необхідні лінії. Утворені отвори закриваються акрилом. Через них проходить світло від світлодіодних ламп.

Переваги лайтбоксів

Світлові короби – універсальні рекламні носії. Вони відрізняються широкою сферою застосування: готелі, туристичні агентства, пекарні, бари, бутіки брендового одягу, автомийки. Вартість виробів залежить від декількох факторів. До них відноситься складність конструкції, використані матеріали, різновид підсвітки і розміри.

Лайтбокс – світлова вивіска, для якої характерні важливі переваги:

  • яскравість – конструкції помітні з далекої відстані.
  • різноманіття рішень – вироби виготовляються з різних матеріалів. В залежності від побажань замовника, вони мають класичну або нестандартну форму. У другому випадку зовнішньому вигляду закладу надаються нотки оригінальності.
  • практичність – лайтбокси розміщуються на вулиці і всередині приміщень. Вони функціонують 24 години на добу. У деяких випадках передбачається можливість заміни рекламної картинки.
  • тривала експлуатація – при правильному догляді конструкції служать протягом багатьох років, зберігаючи естетичний вигляд.
  • швидкість реалізації ідеї – світлові короби виготовляються в стислі терміни. Для кожного клієнта підбирається відповідний варіант, виходячи з бюджету. Можлива розробка індивідуального ескізу або вибір стандартного рішення в розділі готової продукції.

Замовте у нас світлові короби і впевнено дивіться в майбутнє! Зателефонуйте і задайте запитання. Наші фахівці детально розкажуть про матеріали, технології і різновиди лайтбоксів!