Наружная реклама заблокирована

Щодня люди стикаються з великою кількістю оголошень, розміщених на фасадах будівель, білбордах. Вони терпимо ставляться до ситуації, але при роботі в інтернеті встановлюють блокувальники реклами. За їх допомогою блокується завантаження і відображення інформації. Можливо таке в офлайні? Іспанський фотограф провів цікавий експеримент та показав, як заблокувати зовнішню рекламу. Для такої мети він зробив фотографії по всьому світу і використав фотошоп. Що вийшло, Ви можете побачити в нашій статті.

Як заблокувати зовнішню рекламу – Adblock в реальному житті

У США на розміщення зовнішньої реклами витрачаються величезні кошти. Щорічна сума досягає 30 млрд доларів. Це великі гроші, які йдуть на розташування полотен з інформацією на білбордах, стінах будинків, громадському транспорті.

 

Людина постійно бачить рекламу товарів чи послуг. Чи може бути інакше? Дане питання зацікавило Хорхе Перес Ігуеру. Іспанський фотограф в 2014 році розробив унікальний фотопроект і назвав його «Public Spaces». За чотири роки він провів величезну роботу. Фотограф приїжджав у різні країни та фотографував будівлі, білборди. Після цього іспанець стирав оголошення. Хорхе Перес робив це так, як працюють плагіни в браузерах.

Чим керувався Хорхе? Фотограф вважає, що банери «втручаються» в приватне життя. Тому він вирішив переглянути існуючу ситуацію і уявити її в іншому світлі. Який результат вийшов, можно побачити на фото. Можна зробити висновок, що без реклами губляться фарби і місто стає нудним. А ось з рекламою відчувається життя. Люди бачать, що компанії намагаються продати товар, пропонують послуги, радують вигідними акціями. Головне, щоб все було в міру та з долею оригінальності.

Наша компанія, навпаки, займається розміщенням зовнішньої реклами. З радістю виготовимо і розмістимо зовнішню рекламу під ключ. Залишайте заявку на сайті і ми зробимо Вашу рекламу яскравою і впізнаваною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *