Компанія «Вивіска 911» піклується про клієнтів. На вироби надається річна гарантія. Вона поширюється на конкретні випадки:

  • механічне пошкодження конструкції, яке не порушує умови експлуатації, – при виникненні подібної ситуації ми здійснюємо ремонт реклами за свій рахунок. Відновлювальні роботи проводяться, якщо тріснув матеріал, з якого виготовлено виріб, якщо вивіска з часом відійшла від основи або втратила форму. Якщо ж не було дотримано всіх умов експлуатації, гарантія не поширюється;
  • усунення неполадок в роботі електрообладнання — до них відноситься перегорання елементів, світлодіодів, блоків живлення. Хочемо акцентувати увагу на тому, що на деякі види електрообладнання гарантія не діє, або має свій власний термін, відмінний від терміну гарантії всього виробу. Це обумовлюється заздалегідь, на початковому етапі співпраці.

До числа додаткових послуг, що надаються компанією «Вивіска 911», відноситься договірне гарантійне обслуговування. Умови послуги обумовлюються в індивідуальному порядку. При розробці документа враховується кількість виробів, різновид реклами.

Договір на гарантійне обслуговування – затребувана послуга. Як правило, він оформляється на певний термін. Під послугою мається на увазі пріоритетне обслуговування рекламних конструкцій та оперативне усунення будь-яких несправностей. Вартість гарантійного обслуговування є прийнятною. Клієнти часто замовляють таку послугу і позбавляються від турбот.